RODO i Polityka Prywatności

Administratorem Twoich danych jest Podosan Gabinet Zdrowych Stóp z siedzibą w Busku-Zdroju, ul. Staszica 2A, wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 655 194 77 67.  W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: podosan.gabinet@gmail.com.  Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem Busko-Zdrój, ul. Staszica 2A.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu kontaktu ze strony Gabinetu oraz umówienia się na konsultację podologiczną.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z Podosan Gabinet Zdrowych Stóp osobiście w Busku-Zdroju, ul. Staszica 2A lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: podosan.ganiet@gmail.com. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie niestety skutkowało niemożliwością wysłania wiadomości poprzez stronę internetową Podosan Gabinet Zdrowych Stóp.