O gabinecie

W codziennej pracy podologa niezwykle ważne są dwa łacińskie słowa:  Podos – stopa oraz Sanus – zdrowie. Łącząc te dwa wyrazy otrzymacie Państwo nazwę PODOSAN, Gabinet Zdrowych Stóp –  miejsce dla wszystkich osób borykających się z problemami stóp, a także dla tych, którzy chcą o nie zadbać w sposób profesjonalny.

W Gabinecie znajdą Państwo kompleksową i specjalistyczną opiekę. Jest to miejsce, które specjalizuje się w zabiegach podologicznych, pielęgnacyjnych i profilaktycznych stóp, a  proponowane zabiegi przyniosą ulgę w różnych dolegliwościach.

Gabinet jest miejscem przyjaznym dzieciom. Do każdej osoby odwiedzającej Gabinet  podchodzę indywidualnie. Zabiegi przeprowadzane są w miłej, spokojnej atmosferze, w oparciu o głęboką, stale poszerzaną wiedzę, którą staram się wykorzystywać w jak najlepszy sposób, pomagając i służąc profesjonalną poradą.

W Podosan Gabinet Zdrowych Stóp używane są najwyższej jakości sprzęt, specjalistyczne preparaty i jednorazowe akcesoria, tak aby każda osoba czuła się bezpiecznie i komfortowo.

Dzięki wizytom domowym z opieki podologicznej mogą skorzystać także osoby starsze, schorowane czy ograniczone ruchowo.

W Gabinecie realizowany jest Projekt Senior(podlinkowane), dzięki któremu osoby starsze mogą skorzystać z opieki podologicznej taniej.  Podosan Gabinet Zdrowej Stopy jest również Partnerem Programu „Buska Karta Seniora”.

Zapraszam na bezpłatne konsultacje!